Konferencja naukowa “Stosunki polsko-syberyjskie i Syberia w literaturze i historii”

Studenckie Koło Naukowe Dialogu i Współpracy ze Wschodem w Katedrze Rusycystyki Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Polski w Moskwie, Pracownia Imperialnych Badań Azjatyckich Kresów Rosji Omskiego Państwowego Uniwersytetu im. F. Dostojewskiego, Studenckie Koło Naukowe Wydziału Historycznego Omskiego Państwowego Uniwersytetu im. F. Dostojewskiego, Muzeum Pamięci Sybiru oraz Pracownia Mediów w Dawnej i Współczesnej Rosji Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pt. “Stosunki polsko-syberyjskie i Syberia w literaturze i historii”. Konferencja odbędzie się 23-24 maja 2022 r. w Warszawie.
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem na konferencję i wypełnienie właściwych formularzy.

Zaproszenie na konferencję PL (PDF)

Zaproszenie na konferencję RU (PDF)

Ankieta uczestnika PL (DOCX)

Ankieta uczestnika RU (DOCX)