Wzory wniosków i podań

Zgodnie z Regulaminem Studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uchwałą Rady Wydziału Lingwistyki Stosowanej z dnia 16.06.2015 r. w sprawie szczegółowych zasad studiowania na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego podania dotyczące toku studiów należy składać w określonych terminach, tj:

• podanie o wpis warunkowy na kolejny etap studiów – do 7 dni po zakończeniu sesji
  • podanie o egzamin komisyjny – w ciągu 7 dni od daty egzaminu lub (w przypadku przedmiotów kończących się zaliczeniem na ocenę) w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników zaliczeń
  • podanie o powtarzanie etapu studiów – nie później niż 7 dni po zakończeniu sesji poprawkowej
  • podanie o wznowienie studiów – nie później niż na 3 tygodnie przed rozpoczęciem roku akademickiego (poza wznawianiem na dzień egzaminu dyplomowego)
  • podanie o ITS – do 14 dni od rozpoczęcia semestru
  • podanie o kontynuację ITS – do 7 dni po zakończeniu sesji poprawkowej
  • podanie o zmianę formy studiów – nie później niż na 2 tygodnie przed rozpoczęciem semestru.

Podania złożone w terminach niezgodnych z wyżej wymienionymi nie będą rozpatrywane.

Wzory podań: