Rekrutacja na studia w Katedrze Rusycystyki 2024/2025

6 czerwca na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie oraz część studiów drugiego stopnia.
Zapraszamy serdecznie na studia na kierunku filologia rosyjska🪆
Studia oparte są na połączeniu tradycji filologicznej z nowoczesną dydaktyką realioznawczą. Przeznaczone są zarówno dla młodzieży władającej językiem rosyjskim, jak i dopiero przystępującej do jego uczenia się. Zajęcia kierunkowe odbywają się w nowoczesnym budynku Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 55 na Powiślu

Studiując filologię rosyjską na Uniwersytecie Warszawskim, studenci mają możliwość pogłębienia swojej wiedzy oraz rozwinięcia umiejętności niezbędnych do pracy w wielu dziedzinach, w tym tłumaczeń, edukacji, dziennikarstwa i dyplomacji.

Więcej informacji, dlaczego warto wybrać nasz kierunek, znajduje się pod tym linkiem.
Ze szczegółowymi informacjami o rekrutacji można zapoznać się pod tym linkiem.